JAK NÁM POMÁHÁ ÚŘAD PRÁCE

Stav

Dne 12. 4. 2017 proběhla další přednáška na téma: Jak nám pomáhá úřad práce. Akce se zúčastnilo 16 osob z řad poradenských pracovníků, našich klientů a studentů. Přednáška byla zaměřena na celkovou činnost úřadu práce, hlouběji se věnovala příspěvkům na péči a průkazům OZP. Všechny účastněné osoby byly informovány o zřízené Tiché lince, kterou mohou využívat při vyřizování záležitostí na úřadu práce.       V závěru této přednášky se konala velmi bohatá diskuze.

Fotografie z přednášky jsou dostupné na našich FB stránkách: https://www.facebook.com/pg/Hradeck%C3%A9-centrum-pro-osoby-se-sluchov%C3%BDm-posti%C5%BEen%C3%ADm-ops-123698641112673/photos/?tab=album&album_id=824075741074956

ROLE TLUMOČNÍKA – 29. 3. 2017

V rámci Dne otevřených dveří proběhla odpoledne přednáška na téma Role tlumočníka, vedená Mgr. Terezou Skákalovou, Ph.D. Návštěvníci se mohli dozvědět zajímavé informace o tom, jak by správně mělo vypadat tlumočení. Přednášku tlumočila naše tlumočnice Mgr. Petra Zimová. Přednášky se zúčastnilo celkem 32 osob.

Fotografie jsou dostupné na našich facebookových stránkách : Role tlumočníka – 29. 3. 2017

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – 29. 3. 2017

Poznámka

Tradiční Den otevřených dveří se konal  ve středu 29. 3. 2017.                                             V rámci této akce se návštěvníci mohli seznámit a vyzkoušet si různé kompenzační pomůcky, které máme k dispozici u nás v poradně. V čase od 10 – 14 hod. proběhla zároveň i ukázka a možnost vyzkoušení kompenzačních pomůcek od zn. Phonak – firma REJA spol. s. r. o.  Akce se zúčastnilo celkem 36 osob a to z řad studentů, našich klientů, odborné veřejnosti, sociálních pracovnic z různých zařízení, dále i zaměstnanci z úřadu práce. Věříme, že se akce povedla a všichni byli s návštěvou spokojeni. Tímto děkujeme studentkám Pedagogické fakulty UHK za výpomoc a paní Hedvičákové za upečení vynikajících koláčků.

Foto z této akce naleznete na našich facebookových stránkách: Den otevřených dveří 2017

BEZPEČNOST NA INTERNETU II – 15. 3. 2017

Dne 15. 3. 2017 proběhla opětovně přednáška Bezpečnost na internetu, a to pro velký zájem ze strany Střední školy v Hradci Králové. Přednášku vedl prap. Mgr. Bc. Ondřej Moravčík. Oceňujeme, že přednáška byla pro studenty připravena hlavně prakticky a dozvěděli spoustu informací, které je ochrání před případnou kyberšikanou. Akce se zúčastnilo celkem 40 studentů.

Jak nám pomáhá úřad práce

Stav

Vážení přátelé,
srdečně Vás zveme na další přednášku, která se koná 12. 4. 2017 od 14:30 hod. Můžete se těšit na spoustu nových informací, které si pro Vás nachystají pracovnice z úřadu práce.
Těšíme se na setkání 🙂

Den otevřených dveří 29. 3. 2017

Stav

Vážení přátele,
přijměte prosím pozvání na den otevřených dveří Hradeckého centra, který se bude konat 29. března 2017.
V dopoledních hodinách pro Vás bude připravena výstava kompenzačních pomůcky od firmy Phonak a dalších.
Kdo by měl zájem se dozvědět více o tom, kdo je tlumočník a jak vypadá profesionální tlumočnická služba, tak může využít pořádané odpolední přednášky.
Těšíme se na setkání 🙂