Festivaly sociálních služeb

V minulém týdnu jsme se účastnili hned dvou festivalů sociálních služeb. Ve čtvrtek 18. 6. 2015 jsme naše služby prezentovali v Rychnově nad Kněžnou na jejich Dnu sociálních služeb.

Hned další den tj. v pátek 19. 6. 2015 jsme patřili již do tradičního programu Veletrhu sociálních služeb – Poznejme se navzájem v Hradci Králové, který se nesl v pohádkovém duchu. Na akci se přišlo podívat mnoho zájemců o služby Hradeckého centra a podařilo se nám navázat i nové kontakty s dalšími poskytovateli sociálních služeb.

1

Kompletní fotogalerie ZDE

Projekt Modernizace klubovny s EPP Pomáhej Pohybem

Hradecké centrum má ode dneška dostupný projekt EPP Pomáhej Pohybem – „Modernizace klubovny“. Po stažení aplikace do chytrého telefonu se Vám při sportu načítají body, kterými můžete podpořit vybraný projekt. Hradecké centrum se tímto způsobem snaží získat finance na modernizaci klubovny. Více informací o projektech naleznete v samotné aplikaci, kterou si můžete stáhnout na následujícím odkazu:

http://www.pomahejpohybem.cz/#projects

Jakékoliv dotazy můžete směřovat na hradeckecentrum@seznam.cz.

Děkujeme za podporu!

na web

SPravodaj 4/2015

Vážení přátelé,

rádi bychom Vám představili čtvrté číslo SPravodaje. I tentokrát v něm naleznete velké množství informací nejen o činnosti a službách Hradeckého centra, ale i o zajímavých akcích. Jakékoliv návrhy a hodnocení nám pomohou se zlepšováním obsahu a formy SPravodaje.

SPravodaj 4

Festival sociálních služeb „Poznejme se navzájem“ 19. 6. 2015

Stejně jako v minulých letech i letos se bude Hradecké centrum účastnit Festivalu sociálních služeb „Poznejme se navzájem“, který se tradičně koná mezi Univerzitou Hradec Králové a Studijní vědeckou knihovnou. Letos se koná již sedmý ročník a vstup je tradičně zdarma. Těšit se můžete nejen na vystavovatele, ale i na bohatý doprovodný program.

Budeme rádi, pokud nás přijdete na akci osobně podpořit a těšíme se na setkání s Vámi.

letakA4

Tisková zpráva

Program kulturních vystoupení

Poklad na Stříbrném rybníku

Hradecké centru pro osoby se sluchovým postižením o. p. s. se 23. 5. 2015 opět spolupodílelo na programu pro děti při již tradičním Pokladu na Stříbrném rybníku.

U nás si děti mohly zkusit obouruční prstovou abecedu a zkusit uhádnout jaké pohádky jsou v zadání napsané. Ti nejšikovnější se učili své jméno ukázat pomocí prstové abecedy a ti úplně nejmenší využili možnost poznávat pohádky na obrázku. Dětí s rodiči k nám přišlo doopravdy mnoho a velké díky proto patří třem studentkám katedry speciální pedagogiky a logopedie UHK, které se aktivně spolupodílely na programu.

 

Fotografie naleznete na našich Facebookových stránkách ZDE